čas serveru: 05:27:19

Alexander Archipenko

Název: Egyptská královna

Postříbřený bronz na mramorovém podstavci
( signováno a datováno na boku plinty "Archipenko 1917", stav slušný )
výška plastiky 39,4 cm
výška podstavce 11,1 cm
výška celkem 50,5 cm
(na aukci WEINBERG byla u tohoto Archipenka uvedena ODHADNÍ CENA: 200.000-300.000,-Kč)

Rozměr: výška plastiky 39,4 cm

Aktuální cena: 99 000 Kč

Vyvolávací cena: 99 000 Kč

Id aukce: 5365