čas serveru: 17:14:48

Název: Rybolov na Krétě

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 55 cm

Aktuální cena: 45 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5369

Příhozy: 57