čas serveru: 05:50:15

Název: Kráva blbá husa pitomá !!!

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5370