čas serveru: 08:09:54

Název: Malá Strana

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 61 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5371