čas serveru: 07:01:53

V. Raszka

Název: Příboj

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5380