čas serveru: 16:08:59

Ladislav Čepelák

Název: Voraři

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
číslováno: 70 ze 100

Rozměr: 26 x 46 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5382

700 Kč 09.08.2023 21:29:56