čas serveru: 08:33:33

V. J. Černý

Název: Pohled na kostelík

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1928, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 26 x 34 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5384