čas serveru: 04:36:53

Název: Krajina II.

Tempera / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 30 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 19 x 30 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5385