čas serveru: 19:28:02

Vladimír ( Vláďa ) Novák

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 66 x 97 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5394