čas serveru: 13:57:25

K. S. Halámek

Název: Na jezu

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1950, stav původní )

Rozměr: 36 x 46 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5406

700 Kč 10.08.2023 20:10:50 Přehozeno limitem