čas serveru: 17:35:37

Milan Med

Název: Gymnastka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 68, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 32 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 32 x 25 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5413

900 Kč 09.08.2023 21:43:57