čas serveru: 04:04:46

Josef Drha

Název: Město Práce

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 52, stav původní )
rozměr ve výřezu: 48 x 64 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 48 x 64 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5415