čas serveru: 04:34:26

Název: Zátiší s loutnou

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, francouzský rám, stav perfektní )

Rozměr: 45,5 x 60,5 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 542

10 000 Kč 30.09.2019 20:52:11
9 500 Kč 16.07.2019 21:50:06