Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 96, stav slušný )
číslováno 10 ze 40
rámováno pod sklem
Rozměr: 48 x 64 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5424