čas serveru: 12:35:46

Michael Rittstein

Název: Abstrakce - Město

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 96, stav slušný )
číslováno 10 ze 40
rámováno pod sklem

Rozměr: 48 x 64 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5424