čas serveru: 11:31:58

Pravoslav Dorda

Kombinovaná technika / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 74, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 80 x 55 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5426

700 Kč 20.09.2023 19:27:06