čas serveru: 03:10:09

Adolf Hajduček

Název: Zima v Beskydech

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 20 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5430