čas serveru: 11:45:58

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 55 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5442