čas serveru: 00:11:27

Zdeňka Holejšovská

Název: Plachetnice

Akryl / pastel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 50 x 40 cm
dílo získáno přímo od autorky

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5443