čas serveru: 08:52:28

Zdeňka Holejšovská

Název: Domy a lodě

Akryl / pastel / kombinovaná technika
( signováno vlevo dole, datováno 2018, stav perfektní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 50 x 40 cm
dílo získáno přímo od autorky

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5444