čas serveru: 19:40:05

F. Ruben

Název: V zahradě

Tisk
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 75 x 47 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5445