čas serveru: 11:40:19

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5450