čas serveru: 03:08:31

Štěpán Dančo

Název: Asambláž - Logo

Měď / mosaz / hliník / dřevo
Asambláž
" vytisknuté " suché jehly, olejové a hlubotiskové barvy
( signováno vlevo dole, datováno 2012, stav perfektní )
rozměr včetně rámu : 45 x 45 cm
Štěpán Dančo

Rozměr: 26 x 26 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 11 500 Kč

Id aukce: 5454