Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5457