čas serveru: 23:55:57

Název: Albert Einstein se svojí rovnicí

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5457