čas serveru: 06:34:11

Josef Hampeys

Název: Lesní interiér

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 21 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5468

Účastníci: 4

Příhozy: 7

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
1 100 Kč 21.09.2023 21:21:52 Přehozeno limitem
1 000 Kč 21.09.2023 17:42:19
900 Kč 04.09.2023 20:10:21
800 Kč 04.09.2023 12:20:57
700 Kč 03.09.2023 12:23:21
600 Kč 29.08.2023 16:17:33
500 Kč 26.08.2023 08:57:26