čas serveru: 07:41:51

Název: Důstojník

Tisk
( nesignováno, dobový rám, stav původní)
rámováno pod sklem

Rozměr: 63 x 45 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5471