čas serveru: 13:39:07

František Max

Název: Kaple

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 46 x 34 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5481