čas serveru: 20:35:31

Émile Mangenot

Název: Zrcadlení

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
původ Francie

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 549

Účastníci: 3

Příhozy: 16

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
12 500 Kč 07.10.2019 21:33:03
12 000 Kč 07.10.2019 21:19:57 Přehozeno limitem
12 000 Kč 07.10.2019 21:19:57
11 500 Kč 07.10.2019 21:19:42 Přehozeno limitem
11 000 Kč 07.10.2019 21:19:42
10 500 Kč 07.10.2019 21:11:12 Přehozeno limitem
10 000 Kč 07.10.2019 21:11:12
9 500 Kč 07.10.2019 21:10:46 Přehozeno limitem
9 000 Kč 07.10.2019 21:10:46
8 500 Kč 07.10.2019 21:10:34 Přehozeno limitem
8 000 Kč 07.10.2019 21:10:34
7 500 Kč 07.10.2019 21:10:18 Přehozeno limitem
7 000 Kč 07.10.2019 21:10:18
6 500 Kč 07.10.2019 20:35:38 Přehozeno limitem
6 000 Kč 07.10.2019 14:04:48
5 500 Kč 27.09.2019 11:43:08