čas serveru: 05:38:20

Robert Jiran

Název: Zátiší s kytarou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2023, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 8 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5492