Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2023, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 11 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5493