čas serveru: 22:37:05

Název: Venkovská veselice

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
poškozené rohy

Rozměr: 53 x 73 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5513