Olej / plátno
( signováno vpravo dole, francouzský rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 65 x 100 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5517