čas serveru: 11:10:29

František Jiroudek

Název: Zátiší s houslemi

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 61, stav slušný )
původ z ateliéru malíře
konzultováno s PhDr. Jaromírem Zeminou

Rozměr: 19,5 x 53 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5518