čas serveru: 10:40:54

Název: Zvířátka obdivují píču

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav slušný )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 56 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5523