čas serveru: 02:37:29

Název: Zvířátka ji hledají

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav slušný )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5524