Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1913, obraz odborně vyčištěn )
datováno s věnováním vlevo dole: „Panu předn. Dachovskému srdečně Kaván1913“ dále vzadu nápis: Revír Ruba u Chlumu u Hlinska v Č. Jak jsem ulovil prvního tetřívka
Posouzeno a konzultováno Dr. Irenou Žantovskou Murray HonFRIBA, PhDr. Michaelem Zachařem (uznávaným znalcem díla F. Kavána), prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým a Vladimírem Lekešem
Rozměr: 24,5 x 35,5 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5526
Příhozy: 41