čas serveru: 04:03:02

Název: Světlo

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 2009, stav slušný )
rozměr ve výřezu 21 x 15 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5538