čas serveru: 02:47:32

Zdeněk Vacek

Název: Španělka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )

Rozměr: 65 x 45 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5543