čas serveru: 19:37:42

František Líbal

Název: Letní večer nad Břilicemi ( Třeboň )

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1956, stav slušný )

Rozměr: 43 x 54 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5564