čas serveru: 02:01:28

Jan Kanyza

Název: Dům drobných radostí III.

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1998, stav slušný )

Rozměr: 35 x 40 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 5565