čas serveru: 13:25:42

Název: Žně

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 57, stav původní )

Rozměr: 55 x 77 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 5568