čas serveru: 12:08:07

Zdeněk Vacek

Název: Suché růže II.

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav slušný )

Rozměr: 55 x 35 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5574