čas serveru: 10:35:00

Ota Moravec

Název: Boží muka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 53, stav slušný )

Rozměr: 31 x 40 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5583