čas serveru: 08:56:56

Ota Moravec

Název: Tání na potoce

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 48, stav slušný )

Rozměr: 62 x 90 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5585