čas serveru: 11:57:35

Lev Šimák

Název: Socha Korá v Panteonu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1934, stav slušný )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5594