čas serveru: 10:40:47

Název: Ježíšek odpouští králi Herodesovi

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5595