čas serveru: 12:55:37

Název: Už jsou tady !!!

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5596