čas serveru: 13:23:46

Název: Malostranská Beseda

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 45 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5597