čas serveru: 13:12:37

Josef Procházka

Název: Borovice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 85 x 65 cm

Aktuální cena: 52 100 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 560

Příhozy: 55